برای خرید کاندوم چند سال دارید؟
از کجا بخریم
نکات خرید
کاندوم رایگان
خرید آنلاین
چند تا
پیشگیری از بارداری دیگر
پرسش و پاسخ

Searches related to خرید کاندوم
خرید کاندوم عروسکی

خرید کاندوم از داروخانه

خرید کاندوم با ارسال رایگان

خرید کاندوم برقی

خرید کاندوم پرداخت در محل

خرید محصولات زناشویی اصل

خرید اسپری تاخیری قوی

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی مولینا تهران، استان تهران

اگر از طریق پیوندی در این صفحه چیزی بخرید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. چگونه این کار می کند

شما می توانید در هر سنی به طور قانونی کاندوم بخرید. و اگر در مورد چگونگی تهیه کاندوم کنجکاو هستید ، هنگام استفاده از آنها چه انتظاری دارید ، و چگونه بهتر از آنها استفاده کنید - اینجا همه چیزهایی است که شما باید بدانید.

کجا می توانید کاندوم بخرید؟
در بسیاری از مکان ها می توانید کاندوم بخرید. آنها در بیشتر داروخانه ها ، مراکز بهداشت جامعه ، سوپر مارکت ها و فروشگاه های راحتی به فروش می رسند. آنها همچنین در پردیس کالج ها و بعضی اوقات در پمپ بنزین ها در ماشین های فروشی فروخته می شوند.

بسته به مارک تجاری بسته به مارک تجاری بسته بندی سه کاندوم حدود 2 تا 6 دلار برای شما هزینه خواهد داشت.

آنها همچنین بصورت آنلاین فروخته می شوند.

خرید کاندوم

خرید کاندوم دهانی

خرید کاندوم خاردار

خرید کاندوم برقی

خرید کاندوم فضایی

خرید کاندوم ساگامی

خرید کاندوم از داروخانه

خرید کاندوم سایز بزرگ

خرید کاندوم عروسکی

نکاتی در مورد خرید کاندوم
رابطه جنسی موضوعی است که بسیاری از افراد شخصاً از آن استفاده می کنند. کاملاً طبیعی است اگر احساس می کنید کمی عجیب در بیرون از خانه هستید و کاندوم خریداری می کنید.

اگر از خرید یک بسته عصبی عصبی هستید ، در اینجا چند نکته برای راحت تر احساس کردن آورده شده است.

قبل از نیاز به آنها بخرید
قبل از اینکه فکر کنید نیاز به استفاده از آنها دارید کاندوم خود را خریداری کنید. آنها مدتی دوام می آورند. اگر با شخصی آشنا شدید که دوست دارید با او رابطه جنسی داشته باشید ، خوب است که آماده شوید. به این ترتیب شما نمی خواهید تلاش کنید که وقتی لحظه مناسب است ، کاندوم بخرید.

تاریخ انقضا را بررسی کنید
همچنین مهم است بدانید که کاندوم دارای تاریخ انقضا است و استفاده از کاندوم منقضی اثر آن را کاهش می دهد. بنابراین این ایده خوبی است که به طور مرتب تاریخ های انقضا را روی کاندوم خود بررسی کنید و وقتی گذشته خود را پشت سر گذاشتید ، دوباره شروع به کار کنید.

اگر کارت دریافت کنید
بدانید که هنگام خرید کاندوم نباید در مورد سن خود کارت ویزیت یا سؤال کنید. اگر شناسه خود را به آنها نشان ندهید ، یک صندوقدار نمی تواند از فروش کاندوم شما به طور قانونی امتناع ورزد.

اگر دارنده سن شما را بخواهد ، نیازی به پاسخگویی شما نیست. اگر می خواهید چیزی بگویید ، می توانید به آنها یادآوری کنید که محدودیت سنی در خرید کاندوم وجود ندارد. یا اگر احساس ناراحتی می کنید ، به سادگی جای دیگری کاندوم را ترک کرده و بخرید.

آنچه را که نیاز دارید بیاموزید
قبل از خرید به مغازه بدانید که کدام کاندوم را می خواهید خریداری کنید. نوع کاندوم مورد نیاز شما بیشتر به اندازه و شکل شما بستگی دارد و در صورت تمایل اضافی مانند روغن کاری یا اسپرم کش.

همچنین باید خودتان آگاه باشید که آیا شما یا شریک زندگی تان آلرژی به لاتکس دارید ، زیرا باید از استفاده از کاندوم های ساخته شده از این ماده مشترک خودداری کنید. کاندوم ها نیز در مواد مختلفی از جمله پلی وازوپرن و بره پوست موجود هستند.

برای اطلاع بیشتر در مورد چگونگی تعیین کاندوم به اندازه شما یا شریک زندگی خود و اینکه برای چه اندازه در دسترس شما باشد ، از نمودار اندازه کاندوم Healthline دیدن کنید.

در فروشگاه
بعضی از مغازه ها کاندوم را پشت پیشخوان یا در حالت قفل نگه می دارند ، بنابراین ممکن است شما نتوانید قبل از خرید جعبه را از نزدیک نگاهی بیندازید. همچنین لازم است از یک منشی فروشگاه بخواهید تا آن را برای شما دریافت کند. در این حالت ، کمک می کند تا از قبل چه مارک و چه نوع کاندومی را بشناسید.

بدانید که طبیعی است
درک کنید که خرید کاندوم بخشی طبیعی برای داشتن یک زندگی جنسی مسئول است. ممکن است کمی احساس خجالت کنید که برای خرید کاندوم به پیشخوان بروید. اما احتمال دارد که صندوقدار و افراد دیگر در این زمینه متوجه این واقعیت نباشند که شما کاندوم خریداری می کنید.

و صادق باشید: شما در مورد رابطه جنسی ایمن هستید - و این یک چیز خوب است!

آیا می توانید کاندوم را به صورت رایگان دریافت کنید؟
اجازه ندهید که هزینه کاندوم مانع از استفاده شما شود. همچنین می توانید کاندوم ها را از بسیاری از کلینیک های پیشگیری از بارداری و بهداشت ، پزشک ، و همچنین دفاتر بهداشت کالج و دانشگاه به صورت رایگان (یا با هزینه کم) دریافت کنید. تنها کاری که باید انجام دهید پیاده روی و سؤال کردن است.

برای یافتن نزدیکترین مکان با ارائه کاندوم رایگان یا کم هزینه می توانید به Condomfinder.org مراجعه کنید.

چگونه می توانید کاندوم را بصورت آنلاین دریافت کنید؟
برای برخی از افراد ، رفتن و خرید کاندوم بدتر از آن نیست. و شاید احساس کنید که بین مدرسه ، خانواده و زندگی اجتماعی شما زمان کمی برای بیرون رفتن و خرید یا درخواست کاندوم رایگان دارید. بدانید که می توانید کاندوم نیز بصورت آنلاین دریافت کنید.

وب سایت های بسیاری وجود دارد که می توانید بارها و بارها با کاهش قیمت کاندوم بخرید. و آنها کاندوم های شما را با یک بسته گسسته به درب شما تحویل می دهند ، بنابراین شخص پست ، خانواده و محله شما هیچ تصوری نمی دانند که شما سفارش یک جعبه کاندوم را بدهید. تنها چیزی که نیاز دارید کارت اعتباری یا حساب PayPal است.

برخی از وب سایتهای معروف برای خرید کاندوم شامل موارد زیر هستند:

amazon.com
condomdepot.com
ripnroll.com
به چه تعداد کاندوم نیاز دارید؟
هنگام جمع آوری کاندوم ، ممکن است تعجب کنید که در واقع به چه تعداد کاندوم نیاز دارید. به طور کلی منطقی است که برای هر تجربه جنسی حداقل سه تا شش داشته باشید.

این موارد چیزهایی مانند رابطه جنسی چندین بار در یک تجربه ، به طور تصادفی کاندوم را سرپا نگه داشتن ، یا در غیر این صورت نیاز به بیش از یک مورد قرار می دهد.

در اینجا چند راهنما برای کمک به شما در انتخاب انتخاب مناسب برای شما آورده شده است:

هر زمان که رابطه جنسی دارید ، حتی اگر با همان شریک زندگی باشد ، از کاندوم جدید استفاده کنید.
بعد از 30 دقیقه رابطه جنسی کاندوم را عوض کنید ، زیرا رفتن طولانی تر از این خطر خطر شکستن یا عدم موفقیت کاندوم را افزایش می دهد.
هر بار فقط یک کاندوم استفاده کنید و در کنار کاندوم داخلی زن از آن استفاده نکنید زیرا اصطکاک باعث می شود تا آنها موثرتر باشند.
خوب است در مواردی که کسانی را که خریداری کرده اید هنگام قرار دادن یا نقص آن خراب کنید ، چند کاندوم یدکی اضافی نیز داشته باشید.

از هیچ کاندومی استفاده نکنید که:

روتختی دارد که روان کننده آن پاره شده ، تغییر رنگ یا نشت می شود
سوراخ های کوچک یا اشک در آن است
احساس خشکی ، سفتی یا چسبندگی می کند
بوی نامطبوع دارد
کاندوم نوع مناسبی برای پیشگیری از بارداری است زیرا هم از بارداری ناخواسته و هم از عفونت های مقاربتی جلوگیری می کند (STI). اگر به روش صحیح از کاندوم غیرقابل استفاده استفاده کنید ، 98 درصد در جلوگیری از بارداری ناخواسته مؤثر است.

اگر می خواهید به تولید کنندگان مشهور بپیوندید ، برای این مارک ها خرید کنید:

تروجان
دورکس
سبک Skyn ​​یا سبک Skyn ​​سبک زندگی
درمورد دریافت انواع دیگر روشهای پیشگیری از بارداری چه باید دانست
کاندوم یکی از محبوب ترین انواع پیشگیری از بارداری در خارج از کشور است ، اما آنها از تنها گزینه دور هستند. در مورد سایر موارد پیشگیری از بارداری باید بدانید.

پیشگیری از بارداری که ساده است
انواع زیر کنترل تولد بدون محدودیت سنی یا تجویز پزشک یا اقدامات پزشکی در سراسر ایالات متحده در دسترس است:

اسفنج ضد بارداری
درپوش دیافراگم یا دهانه رحم
کاندوم های زنانه (داخلی)
پیشگیری از بارداری مبتنی بر آگاهی
کاندوم مردانه
اسپرم کش ها
برای دریافت پیشگیری از بارداری نیاز به نسخه دارید
اگر از نظر جنسی فعال هستید ، باید به متخصص زنان (زنان) یا ارولوژی (مردان) مراجعه کنید. آنها می توانند اطمینان حاصل کنند که شما در هنگام رابطه جنسی سالم هستید و می توانید پیشگیری از بارداری مانند قرص های ضد بارداری یا IUD را تجویز کنید.

این که آیا شما قادر به دریافت این نوع پیشگیری از بارداری هستید یا نه بستگی به نوع بیمه درمانی والدین شما (یا ندارید) دارد ، که معمولاً شما را نیز تحت پوشش قرار می دهد.

در اینجا چند روش کنترل تولد وجود دارد که نیاز به تجویز پزشک دارند:

داروهای ضد بارداری خوراکی (به نام "قرص") ، که حاوی استروژن و پروژستین است
قرص مخصوص پروژستین (به نام "قرص کوچک") که فقط شامل پروژستین است
دستگاه داخل رحمی مس T (IUD) ، که می تواند تا 10 سال در رحم شما بماند
دستگاه داخل رحمی لوونورژسترول (LNG IUD) ، که می تواند تا پنج سال در رحم شما بماند
ایمپلنت هورمونی ، که به مدت سه سال در پوست شما باقی می ماند
حلقه واژینال هورمونی ، که درون واژن شما پوشیده شده است و هورمون های پروژستین و استروژن را به مدت یک هفته آزاد می کند
تزریق ، که هر سه ماه یکبار ضروری است و توسط پزشک تجویز می شود
وصله ، که هفته ای یک بار به مدت سه هفته به طور همزمان پوشیده می شود
پیشگیری از بارداری اضطراری
پیشگیری از بارداری اضطراری هرگز نباید به عنوان یک روش منظم کنترل تولد مورد استفاده قرار گیرد. از قرص های پیشگیری از بارداری اضطراری استفاده کنید اگر در دوران رابطه جنسی از بارداری استفاده نکرده اید یا اگر پیشگیری از بارداری را انجام نداده اید (به عنوان مثال ، در صورت شکستن کاندوم).

در اکثر ایالت ها ، این قرص ها برای خرید از طریق پیشخوان در دسترس هستند ، بدون سوالی پرسیده می شود.

سوالات و پاسخ های معمول کاندوم
هنوز در مورد کاندوم های مرد سؤال دارید؟ ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم:

آیا همه کاندوم ها به اندازه یکسان هستند؟
خیر: کاندوم به اشکال و اندازه های زیادی وجود دارد. نداشتن کاندوم با اندازه مناسب می تواند باعث ناراحتی جنسی شود. همچنین می تواند منجر به نارسایی کاندوم شود که منجر به انتقال بیماری ها و خطر بارداری می شود.

برای یافتن کاندوم با اندازه مناسب برای شما یا شریک زندگی خود ، نمودار اندازه کاندوم Healthline را بررسی کنید.

چگونه باید کاندوم مناسب باشد تا بتواند بهترین کار را داشته باشد؟
به طور خلاصه ، کاندوم هایی را که خیلی تنگ یا خیلی سست هستند خریداری نکنید. کاندوم های محکم مستعد شکستن و پارگی هستند ، در حالی که کاندوم های سست ممکن است به راحتی از بین بروند.

علاوه بر این ، کاندوم مناسب نیست ، می تواند تجربه جنسی شما را بسیار کمتر لذت بخش کند. شما به کاندوم احتیاج دارید که با راحتی مناسب باشد.

آیا پوشیدن دو کاندوم رابطه جنسی را ایمن تر می کند؟
نه: هرگز دو کاندوم را همزمان نپوشید. این دو کاندوم مرد یا کاندوم مردانه و یک کاندوم زن است. پوشیدن دو کاندوم به طور هم زمان باعث ایجاد اصطکاک ، ناراحتی می شود و خطر پاره شدن یا لغزش کاندوم را افزایش می دهد.

چگونه کاندوم بپوشم؟
در اینجا دستورالعمل هایی درباره چگونگی قرار دادن کاندوم برای یک همسر در رابطه با رابطه جنسی وجود دارد:

با دقت انگشتان دستمال کاندوم را باز کنید. از دندان های خود استفاده نکنید زیرا ممکن است به طور تصادفی کاندوم را داخل آن بریزید. همچنین ، معمولاً خوب نیست.
کاندوم را وقتی سخت و درست است روی سر آلت تناسلی خود قرار دهید. اگر ختنه نشده اید ، یو را عقب بکشید

پس از پایان رابطه جنسی ، اما قبل از بیرون کشیدن:

کاندوم را پایه خود نگه دارید.
بیرون نگه دارید در حالی که کاندوم را در محل نگه دارید.
کاندوم را با دقت از بین ببرید و آن را درون سطل زباله انداختید.
از چه چیزی می توانم بعنوان روان کننده استفاده کنم؟
روان کننده (lubricant) می تواند تجربه جنسی شما را ارتقا بخشد ، به خصوص اگر چیزهایی کمی برای شروع کار خشک باشد. اگر رابطه جنسی مقعد دارید همیشه توصیه می شود که مکعب باشد.

بسیاری از کاندوم ها از قبل منعطف شده اند ، اما اگر می خواهید بیشتر اضافه کنید ، بهترین روغن برای استفاده بیشتر کاندوم ها مبتنی بر آب است ، مانند ژله K-Y یا سیلیکون مانند Watin Platinum.

از استفاده از محصولات نفتی با کاندوم مانند لوسیون بدن ، مرطوب کننده ، ماساژ یا روغن بدن ، رژ لب ، ژله نفتی یا وازلین خودداری کنید. محصولات نفتی می توانند چندین نوع کاندوم را تضعیف کنند ، و آنها را مستعد شکافتن باز کرده و باعث می شود که شما محافظت نشود.

روان کننده های شخصی نیز چیزی است که می توانید بصورت آنلاین خریداری کنید.

اگر به لاتکس حساسیت داشته باشم چطور؟
اگر حساسیت به لاتکس دارید ، هنوز هم می توانید از کاندوم استفاده کنید. در حالی که بسیاری از کاندوم ها از لاتکس ساخته شده اند ، تنها یک نوع ماده کاندوم موجود است. اگر به لاتکس حساسیت دارید ، می توانید کاندوم های پلی اورتان ، پلی آمپران و یا بره پوست استفاده کنید.

چرا باید کاندوم بپوشم؟
برخی از مزایای استفاده از کاندوم مرد در هنگام رابطه جنسی عبارتند از:

پیشگیری قابل اعتماد از بارداری ناخواسته
پیشگیری مطمئن از بیماریهای مقاربتی مانند کلامیدیا ، سوزاک و HIV
راحتی در استفاده
بازبینی پزشکی توسط جیمز کیت فیشر ، MD در تاریخ 28 ژوئن 2019 - نوشته شده توسط اریکا سیرینو
داستانهای مرتبط
همه چیز شما باید درباره نحوه استفاده از کاندوم بدانید
آیا کاندوم وجود دارد؟ 7 چیزهایی که باید قبل از استفاده بدانید
در صورت شکستن کاندوم چه باید کرد؟
چگونه می توان از کاندوم ایمن استفاده کرد
پیشگیری از STD

http://sanykala.com/product-category/marriage-products/condom/